Nowoczesna strona internetowa WordPress

Strony Internetowe

Najnowsza technologia

Nowoczesny design

ic_fluent_people_team_28_filledCreated with Sketch.

+100 projektów

Bezpośredni kontakt

Gwarancja jakości

nowoczesna strona internetowa internetowa dla firmy

Nowoczesna strona internetowa to profesjonalny wizerunek Twojej działalności.

CO ZYSKASZ DZIĘKI NOWOCZESNEJ STRONIE INTERNETOWEJ?

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, która będzie spełniała wszystkie standardy jakości. Strony, które tworzymy w Giam są funkcjonalne i atrakcyjne dla klientów, posiadają nowoczesny design oraz przemyślaną strukturę. Tworzymy je zgodnie z zasadami UX/UI, przywiązując wagę do staranności wykonania każdego projektu. Nasza agencja oferuje nowoczesne pakiety stron internetowych różniące się od siebie stopniem rozbudowy. Bez względu na wybór pakietu otrzymujesz od nas wszystko co niezbędne, aby Twoja działalność prezentowała się w Internecie w sposób wiarygodny oraz profesjonalny.
"Polecam wszystkim osobom prowadząca własną działalność gospodarczą, strony internetowe od firmy Giam. Jestem bardzo zadowolony z jakości stron oraz obsługi klienta."
Pan Bartłomiej Morawiec
Prezes Krakowskiej Grupy Amnis

Zwiększ wiarygodność

Strona internetowa WordPress to wirtualny reprezentant Twojej firmy. Dzięki niej zyskasz zaufanie, wiarygodność, zbudujesz profesjonalny wizerunek oraz dotrzesz do nowych klientów.

Na miarę Twoich potrzeb

Nasz zespół specjalistów projektuje strony z myślą o odbiorcach i potrzebach Twojej firmy, dopasowując je do charakterystyki branży w jakiej działasz. Każda witryna posiada oryginalną szatę graficzną, która wyróżnia ją na tle konkurencji.

Responsywna strona

Stawiamy na czytelność, przejrzystość i intuicyjność. Dostosujemy Twoją stronę do parametrów każdego urządzenia mobilnego zgodnie technologią RWD.

Zyskowność

Jesteśmy świadomi, że atrakcyjna i odpowiednio wykonana witryna to klucz do sukcesu. Tworzymy strony, które generują ruch, pozyskują nowych klientów i w konsekwencji zwiększają sprzedaż towarów i usług.

Rodzaje stron internetowych

Strona Dowolna

Już od 1200zł!

System CSM WordPress jest najczęściej wybieraną platformą do tworzenia stron internetowych na świecie. Bazując na tym systemie możemy stworzyć każdego rodzaju, responsywną stronę internetową, serwis internetowy, blog oraz landing page. Jego główną zaletą jest prostota i intuicyjność w obsłudze. Posiada on rozbudowany panel zarządzania treścią, umożliwiający łatwą edycję strony oraz rozbudowę o dodatkowe funkcjonalności za pomocą wtyczek. 

Strona dla Firmy

Już od 1200zł!

Strona internetowa to wirtualny reprezentant i wizytówka firmy. Jest ona nośnikiem informacji o Twojej działalności i ma za zadanie przekonać użytkowników do skorzystania z Twojej oferty. Dzięki naszej stronie internetowej zaprezentujesz swoje produkty lub usługi w sposób profesjonalny, zyskasz zaufanie i wiarygodność oraz dotrzesz do nowych klientów. Nasza firma specjalizuje się w kreowaniu wizerunku działalności każdego formatu oraz w każdej branży.

Strona Osobista

Już od 1200zł!

Osobista strona internetowa pozwala w łatwy sposób zaistnieć w sieci. Tworząc tego typu witrynę skupiamy się na profesjonalnym budowaniu Twojej marki osobistej. Wiele osób korzysta ze stron personalnych, aby pokazać kim są, co oferują lub co osiągnęli. Wśród osobistych stron internetowych do najbardziej popularnych należą strony dla wolnych zawodów, sportowców, aktorów, trenerów, artystów, czy wirtualne CV. 

Strona Landing Page

Już od 1200zł

Tworzymy profesjonalne strony typu Landing Page na potrzeby promocji, sprzedaży danego produktu bądź usługi. Nasze projekty tworzymy w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć konwersję Twojej reklamy po tym jak wyświetli się ona użytkownikowi na mediach społecznościowych, Google, mailingu, newsletterze lub banerze reklamowym zamieszczonym w innym serwisie. 

Ile kosztuje strona internetowa?
Cennik 2022

Strona Biznes

1200zł

Z hostingiem oraz domeną – utrzymanie strony w pierwszym roku za 100 zł. W drugim i kolejnych latach serwer i domenę możesz przedłożyć  za 299 zł netto za cały rok.

Strona Plus

1900zł

Z hostingiem oraz domeną – utrzymanie strony w pierwszym roku za 0 zł. W drugim i kolejnych latach serwer i domenę możesz przedłożyć  za 299 zł netto za cały rok.

Strona Pro

3500zł

Z hostingiem oraz domeną – utrzymanie strony w pierwszym roku za 0 zł. W drugim i kolejnych latach serwer i domenę możesz przedłożyć  za 299 zł netto za cały rok.