Projektowanie logo i wizytówek

projektowanie logo i wizytówek kraków wrocław katowice

Nowoczesny design

Indywidualny projekt

Gwarancja jakości

Szybka realizacja

Bezpośredni kontakt

Giam projektowanie logo i wizytówek dla Twojej firmy.

Co zyskasz dzięki profesjonalnemu projektowi logo?

Logo to najważniejsza część identyfikacji wizualnej. Jest nośnikiem informacji i jako jedna z pierwszych rzeczy podlega opinii klienta, dlatego warto powierzyć jego projekt w ręce specjalistów. Dzięki nam otrzymasz unikalny, spójny z wartościami którymi kieruje się Twoja firma, indywidualny znak firmowy, który odróżni Cię od konkurencji i pozostanie w pamięci odbiorców.

Czy projekt logo jest w wersji wektorowej?

Wszystkie nasze projekty logo są wektorowe. Nasi klienci otrzymują format w wersji wektorowej oraz rastrowej co zapewnia pełną użyteczność. 

Projektowanie Logo Kraków

Ponadczasowość

Logo, które stworzymy będzie odporne na działanie czasu i posłuży Ci przez wiele lat. Nasze projekty są ponadczasowe i odporne na zmieniające się trendy.

Prostota i uniwersalność

Prostota to klucz do sukcesu, minimalistyczne logo łatwiej zapada w pamięć odbiorcy dzięki czemu szybko będzie kojarzone z Twoją marką. Nasze projekty bez problemu wykorzystasz później na wiele sposobów, powielając i umieszczając je na różnych nośnikach.

Zyskaj klientów

Dobrze zaprojektowane logo musi przykuwać uwagę i dawać jak najwięcej informacji o marce, dzięki czemu zachęci potencjalnego klienta do skorzystania z usług Twojej firmy.

Dopasowanie do Twojej działalności

Logo ma ogromne znaczenie dla wizerunku Twojej marki, jest jej znakiem rozpoznawalnym. Stworzymy projekt dopasowany do Twojej branży, kancelaria adwokacka, firma transportowa, biuro rachunkowe, stowarzyszenie, marka odzieżowa czy też firma kosmetyczna. Nasi graficy dostosują się do każdego sektora i profesjonalnie przekażą wartości którymi kieruje się twoja działalność.

Z czego składa się logo?

Logo stanowi pewną konstrukcję elementów i możemy podzielić je na trzy części.

Sygnet

Sygnet to symbol graficzny, który jednoznacznie kojarzy się z daną marką/firmą. Najczęściej łączony jest z logotypem tworząc razem spójne logo, jednak może także samodzielnie pełnić jego funkcję.

Logotyp

Logotyp to graficzne przedstawienie nazwy marki za pomocą tekstu w unikalnej i charakterystycznej formie. Podobnie jak w przypadku sygnetu, logotyp może samodzielnie pełnić funkcję logo.

Tagline

Tagline nazywany inaczej sloganem lub mottem, praktycznie zawsze jest dodatkiem uzupełniającym, którego głównym zadaniem jest podkreślenie siły przekazu.

Cennik 2022
Projektowanie logo i wizytówek

Modyfikacja – to zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca projekt, połączenie elementów z kilku projektów wstępnych lub dodanie innych.

Poprawkato szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana koloru, dopisanie tekstu lub jego korekta, zmiana układu graficznego elementów projektu i inne podobne drobne zmiany.

Logo dla Twojej Firmy - wybrane realizację

logo dla kancelarii adokackiej

Logo dla kancelarii adwokackiej

Logo dla kancelarii adwokackiej ma za zadanie przekazać kluczowe cechy jakimi kieruje się kancelaria, rodzaj prowadzonych spraw, podkreślić poziom profesjonalizmu.

Projektujemy logo dla firmy kosmetycznej

Logo dla firmy kosmetycznej

Logo dla firmy kosmetycznej oraz firm z branży beauty kierowane jest głownie do kobiet, projektując logo stawiamy na odpowiedni dobór barw, sygnet oraz czcionkę - zgodne z obowiązującymi trendami.

logo dla firmy budowlanej projektujemy logo wektorowe

Logo firmy budowlanej

Logo dla firmy budowlanej powinno charakteryzować się czytelnością oraz przykuwać wzrok, stawiamy na wyraźne barwy oraz solidne czcionki - pozbawione zdobień - ponieważ takie najlepiej kojarzą się z tą branżą.

logo dla firmy transportowej

Logo firmy transportowej

Logo dla firmy transportowej ma z założenia przedstawiać ruch oraz dynamikę, które odbiorcy podświadomie kojarzą z transportem. Branża transportowa otwarta jest na wyraźne sygnety związane z nazwą firmy czy konkretnymi cechami.